Astaxanthin 100% Natural Bio Vegan 8 mg

XX0009

Astaxanthin 100% Natural Bio Vegan 8mg (základní řada 4mg) 90 kapslí


  • 1 356,52 Kč bez DPH
  • Skladem
1 560 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Astaxanthin je v současné době nejsilnější známý přírodní antioxidant aktivně odbourávající volné radikály, které jsou příčinou mnoha závažných onemocnění. Užívání již 4 mg Astaxanthinu denně vede ke snížení rizika celé řady civilizačních onemocnění. Užívání 8 mg denně již odpovídá doporučení výrobce pro regeneraci organismu.

Astaxanthin je přírodní karotenoid, produkovaný řasou Haematococcus pluvialis, jehož antioxidační účinky jsou 6000x silnější než účinky vitaminu C. Odlišuje se od něj nejen silou, ale zejména  způsobem ochrany buněk organismu.

Antioxidační účinky Astaxanthinu jsou pozoruhodné. Za jeho účinnost vděčíme tvaru a délce jeho molekuly a její rozpustnosti ve vodě i tucích díky čemuž proniká buněčné stěny a proniká do celého těla. Na rozdíl od mnoha účinných antioxidantů (vitamin E, Beta-karoten, Zeaxanthin..), které se mohou za určitých podmínek stát pro-oxidanty, Astaxanthin se na pro-oxidant nemění. Neutralizuje několik (až 19) volných radikálů najednou (většina ostatních antioxidantů pouze 1).

  • Doporučujeme všem, kteří nemohou nebo nechtějí konzumovat živočišnou želatinu (obal kapsle u ostatních produktů)
  • Produkt je dodáván BIO kvalitě a má parametry stravy pro VEGANY.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.