Jaké míče jsou vhodné pro těhotné ženy?

Pro těhotné ženy jsou vhodné gymnastické a rehabilitační míče s úpravou maxafe. Dají se používat jak v průběhu těhotenství, tak i následně. 

Odolné gymnastické a rehabilitační míče s úpravou maxafe mají zvětšnou bezpečnostní odolnost při poškození. Při náhlém propíchnutí nebo poškození míče vzduch uchází pomalu a nedochází k celkovému prasknutí míče.

Gymnastické a rehabilitační míče s úpravou maxafe jsou vhodné pro těhotné maminky, starší osoby, cvičení ve fitness centrech, atd. 


Výrobky maxafe jsou vyrobeny z kvalitního materiálu ™flexton silpower (patent.), který má zvětšenou bezpečnostní odolnost při poškození. To znamená, že při náhlém propíchnutí nebo poškození míče vzduch uchází pomalu a nedochází k celkovému prasknutí míče (metoda pomalého unikání vzduchu). Výrobky v provedení maxafe, se sametovým a měkkým povrchem, mají pěkný vzhled. Předností výrobků s označením maxafe je oprava malých trhlin nebo dírek speciálně vyvinutým lepidlem Fixa Kit. Sada Fixa Kit obsahuje 4 záplaty v jedné barvě a lepidlo.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.