Čím se liší míče MAXAFE od ostatních?

Míče s označením Maxafe jsou vyrobeny z kvalitního materiálu ™flexton silpower (patent.), který má zvětšenou bezpečnostní odolnost při poškození. To znamená, že při náhlém propíchnutí nebo poškození míče vzduch uchází pomalu a nedochází k celkovému prasknutí míče (metoda pomalého unikání vzduchu). Výrobky v provedení Maxafe, se sametovým a měkkým povrchem, mají pěkný vzhled a povrch příjemný na dotek. Předností výrobků Maxafe je oprava malých trhlin nebo dírek speciálně vyvinutým lepidlem Fixa Kit. Sada Fixa Kit obsahuje 4 záplaty v jedné barvě a lepidlo.

Gymnastické a rehabilitační míče s úpravou maxafe jsou vhodné pro těhotné ženy, starší osoby, cvičení ve fitness centrech, atd. Gymnastické míče Gymnastik Ball Maxafe jsou nejoblíbenější pro všestranné využití. Jedná se vůbec o první gymnastické míče vyráběné ve světě! Od začátku jejich používání ve Švýcarsku v šedesátých letech 20. století byly nesprávně nazývány „švýcarskými míči“ a tento pojem někde přetrvává dodnes. Odolné, pružné míče jsou nepostradatelné pro široké spektrum použití jako gymnastiku, fitness, sport, tanec, cvičení rovnováhy a terapii. Dodávají se ve 4 velikostech (ø 42, 53, 65 a 75 cm) a 9 barvách (smetanová, červená, zelená, modrá, šedo-stříbrná, limetkově zelená, oranžová, fialová, růžová/fuchsia). Míče Gymnastik Ball Maxafe jsou určeny především k dosažení správné a příjemné polohy těla při sezení doma, ve škole i v kanceláři. 

Míče Maxafe jsou vyráběné Italským výrobcem Ledragomma a jako jediné mají certifikát bezpečnosti pro použití ve zdravotnických zařízeních.